Ünlü iş adamı rahmi olduğunu

Ünlü iş adamı rahmi olduğunu
10 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 579 kez okundu.

Uzmanların idrar kesesinde kanser taraması için doktora sevk ettiği 37 yaşındaki bir iş adamının, kadın organlarına sahip olduğunu ortaya çıktı.

Vatan’ın haberine göre İngiltere’de 37 yaşındaki bir işadamının, kadın organlarına sahip olduğunu ortaya çıktı.

The Sun gazetesinin manşetten, ‘Müthiş Rahimli Erkek‘ başlığıyla verdiği habere göre, uzmanlar ‘Bob’ takma adını verdikleri 37 yaşındaki hastaya bir rahmi olduğunu söyleyince, hasta şok geçirdi. Geçen hafta da rahimsiz bir kadının çocuk sahibi olması haberi İngiltere gündemine gelmişti..

‘Bob’un yapılan incelemenin ardından düzgün çalışan kadın organlarına sahip olduğu anlaşıldı. Ergenlik döneminden itibaren aybaşı sendromu dahi yaşadığı iddia edilen Bob’un, çocuk sahibi olabileceği de öne sürüldü. Normal yetişkin bir erkeğin cinsel hayatına sahip olan Bob, Sun Gazetesine yaptığı açıklamada, “Teşhis bomba haber. Ben hep normal bir erkektim” dedi.

Normal penisi olmasına rağmen, kadın üreme organlarına da sahip olan Bob’a yapılacak ameliyatla rahmi ve yumurtalıkları alınacak. Bob’un vücudunun içinde normal çalışan kadın üreme organları bulunurken, vücudunun dışındaysa normal işlev gören erkek üreme organları bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git