Sakarya Küçük Evim Restaurant

Sakarya Küçük Evim Restaurant
5 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 777 kez okundu.

Sakarya Küçük Evim Restaurant Nerede ?

Küçük Evim Restaurant şu an bulunduğu yerde Mahmudiyelilerin ve Sapanca bölgesine gelenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir restaurant, cafe ve süpermarket olarak kurulmuş ve geçmişten günümüze gelenek ve göreneklerini kaybetmeden zamana en güzel şekilde uyum sağlayarak müşterilerine her zaman doğal ve genellikle ev yapımı ürünler sunmuş. Doğa ile başbaşa keyifli saatler geçirmek istediğinizde Küçük Evim Restaurant size Sapanca Mahmudiye’de, doğanın bütün güzelliklerini mekanı ile bütünleştirerek huzurlu, bol oksijenli ve dinlendirici bir ortam sunar.

Bahar ve yaz günleri dış mekanlarının, kış aylarında ise iç mekanlarının keyifli atmosferini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Küçükevim’in her köşesinde sıcak bir aile ortamı bulacaksınız. Küçük Evim konseptine ve menüsüne yeni spesiyaller eklemiş. Akarsu ürünlerinin yanı sıra artık deniz ürünlerinide Küçük Evim de tadabileceksiniz.

Yine yeni spesiyallerinden Tuzda pişmiş tavuk mükemmel bir tat. Bu tadı tadabilmek için yapmanız gereken önceden rezervasyon yapmak. Çünkü tuzda tavuğun pişme süresi 60 dakika. Küçük Evim kebap ise size sunacağı restoran şefinin özgün tadı. Diğer taraftan yine yeni spesiyallerinden pastırmalı humusu ve balıktan sonra fırında kremini helvasını mutlaka denemelisiniz.

Sakarya Küçük Evim Restaurant Kahvaltı Ve Yemek Fiyatları ? 

Kahvaltı Menüleri: 15 TL. İla 20 TL. arası değişmektedir.

Yemek Menüleri: 17 TL. İla 25 TL. arası değişmektedir.

Sakarya Küçük Evim Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Kartepe Yolu, Kırkpınar, Sapanca / Sakarya

Nasıl Gidilir?: Sapanca TEM Çıkışı, Kartepe Yolu Üzerindedir.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git