Rehberli Venedik Cadılar Bayramı Hayalet Turu-1.5 Saat

Rehberli Venedik Cadılar Bayramı Hayalet Turu-1.5 Saat
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 782 kez okundu.

Genel Bakış:

Vampir, iblis ve hayaletlerin bıraktığı izlerin peşinde, Venedik yürüyüş turuna katılın. Hikayeci rehberiniz antik duvarlar arkasında nelerin saklı olduğunu anlatacak. Venedik’in Gizemi kitabının yazarı Alberto Toso Fei’nin hikayelerinin ardından gidin.

Açıklama:

Venedik’teki 90 dakikalık bu hayalet turunda, Venedikli yazar Alberto Toso Fei’nin Venedik’in Esrarı kitabında derlemiş olduğu hayalet, iblis, vampir hikayeleri, efsaneleri ve masallarını dinleyeceksiniz. Yazar, tur operatorüne, hayalet turu için eserinden münhasır alıntı yapma izni vermiştir.

Vedenik’in esrarengiz taraflarını keşfederken dolambaçlı yolları izleyin. Rehberiniz antik duvarlar arkasında saklı olayları size anlatacaktır.

Eski zaman hayaletlerinin bıraktığı izler üzerinde, gizli kaldırımlar boyunca yönlendirileceksiniz. Mükemmel bir hikaye anlatıcısı olan rehberiniz sizi, sakin arka sokaklara, ara yollara ve meydanlara götürecek ve bu yerlerle ilişkili korkunç hikayeler ve gizemleri anlatacak.

Bu tur çocukları şüphesiz ürkütecek ve yetişkinler için ilginç bir tarihi arkaplan oluşturacaktır.

Dahil Olanlar:

• Tur rehberi

Aktivite Özellikleri:

Tamamen Venedikli yazar Alberto Toso Fei’nin eserinden uyarlanmış bir şehir turunda Venedik’in sırlarını keşfedin.

Hikayeci rehberinizden, hayalet, iblis, vampir hikayeleri dinleyin.

Venedik’in bir ucundan diğerine uzanan, çocukları heyecanlandıran ve büyükleri eğlendiren bir gezintinin keyfini çıkarın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git