Prag Hayalet Turu: Eski Kentin Hayalet ve Efsaneleri

Prag Hayalet Turu: Eski Kentin Hayalet ve Efsaneleri
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 802 kez okundu.

Genel Bakış

Prag’ın tarihi eski şehrinde bir hayalet turuna katılın ve kelimenin tam anlamıyla büyülenin! Bu 70 dakikalık rehberli, eğlenceli ve fantastik turda Çek başkentinin karanlık yüzünü keşfedin ve nadir mekanları ziyaret edin.Bizimle Prag’ın karanlık geçmişine dalın ve katillerin, simyacıların, canavarların ve ruhların cirit attığı dar arnavut kaldırımlarında yürüyün.

Eski şehrin gürültüsünden sizi Prag’ın en tuhaf bölgesine götüreceğiz ve zamanında yoksulluk, veba ve sihirin kol gezdiği köşelerde tarih, entrika ve buğulu bir atmosfer ile yüzleşeceğiz. Ölüm ve ihanet, karanlık sanatlar ve şeytani öngörülere dair tüm hikayeleri dinleyecek ve Eski Şehrin etkileyici mimarisinde gezinen ruhları belki de göreceksiniz! Kim Bilir?

Merak etmeyin, kimse pat diye önünüzüe atlayıp, sizi korkutmayacak! Bu turu ‘ürkütücü’ kılacak özel efektlerle değil anlatılan hikayelerle yüzleşeceksiniz. Sizi gizemli, efsanevi ve destansı bir yolculuğa çıkaracak ve Prag’ın karanlık tarihi ile yüzleştireceğiz. Üstelik bu hikayelerin hepsinin gerçek olduğuna inanabilirsiniz!

Bu tur şüphe edenler gibi inanlar ve Prag’ın farklı bir yüzünü keşfetmek isteyen herkes için uygundur.

Dahil Olanlar

  • Hayalet turu

Dahil Olmayanlar

  • Otelden araçla alma ve bırakma
  • Aktivite Özellikleri

    • Eve dair trajik öyküler
    • Simyacı Yalancının sırları
    • Hayaletlerin geçtiği sokaklar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git