New York: Otobüsle TCM Klasik Film Mekanları Turu

New York: Otobüsle TCM Klasik Film Mekanları Turu
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 716 kez okundu.

Genel Bakış

Dünya’nın en çok film çekilmiş şehri olan New York’u, otobüsle 3 saatlik çekim mekanları turuyla keşfedin. “Breakfast at Tiffany’s”, “Manhattan Köprüsü”, “Plaza Hotel” ve hatta “Holly Golightly’nin Apartman”ı dahil, Manhattan’ın en iyi yerlerini keşfedin.

Bazı favori klasik filmlerinizin New York’taki setlerinin sahne arkasına bir bakış atın. 60 filmin çekim mekanında yerel bir aktör rehber sizi ağırlıyor, bilgilendiriyor ve önemli-önemsiz sorularla bilginizi sınıyor.

Yalnızca New York’un Film tarihinden tat almayacaksınız. Çevrenin zenginliğini sinemanın tarihiyle ziyaret ederek Manhattan’da muhteşem bir otobüs turu yapacaksınız.

“Columbus Circle”, “Lincoln Center” ve “Upper West Side” gibi popüler bölgeleri keşfedin. “You’ve Got Mail” filminin Zabar’da çok iyi bilinen pazar yerinde inin. Yoko Ono’nun yaşadığı, “Hannah and Her Sisters”ın ve “Rosemary’s Baby”nin Meşhur “Dakota Binası”nın dışında durun.

Upper East Side’tan Central Park’a doğrudan geçin ve New York City’de yapılmış ilk sinema filmi dahil park’ta hazırlanmış onlarca çekimin yerine şahit olun.

“Breakfast at Tiffany’s”deki Holly Golightly Apartmanı’nın karşısındaki durağa kadar Manhattan’ın doğusundan devam edin. Woody Allen’ın Manhattan’ı gibi, Sutton Place çevresindeki gizli kalmış, Manhattan Köprüsü’nün fantastik manzarasına giriş yapın,

Bazı konumlar, “Plaza Hotel”, “FAO Shwarz”, “Tiffany’s”, “Rockefeller Center” ve “Empire State”‘ gibi bir çok filme sahne olmuş. Filmlerin bir başka simgesi olan Manhattan ve Grand Central Station’da hatıralarınızdaki filmleri güzel bir turla sonlandırın.

Dahil Olanlar

  • Otobüs turu
  • Yerel aktör rehber

Buluşma noktası

Tur, Ellen’s Stardust Diner’in önünde, Broadway ile 51. Caddede başlar

Aktivite Özellikleri

  • Manhattan’daki onlarca klasik filmi, filmlerin konumlarında keşfedin
  • Bazı favori filmlerinizin çekimlerini çekildiği yerde izleyin
  • Yerel aktör rehberin canlı anlatımını yakalayın
  • Marilyn Monroe’nun eteğinin havalandığı yerde fotoğraf çekin.
  • Grand Central Terminal’de geziye devam edin ve Kuzey’de Northwest ve Superman tarafından görünün
  • Thomas Edison’dan, Hayalet Avcıları’na Central Park mevkisindeki çekimleri karşılaştırın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git