Klasik Roma: 3 Saatlik Sabah Turu

Klasik Roma: 3 Saatlik Sabah Turu
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 660 kez okundu.

Genel Bakış:

Roma’nın tüm ‘cazibe noktalarını’ sabah otobüsü ve yürüyüş turu ile keşfedin. Trevi Çeşmesi, Panteon, Piazza Navona ve çok daha fazlasını göreceksiniz. St. Peter Bazilikası’nı keşfedin ve pazar günleri papazın kutsamasına şahit olun.

Açıklama:

Roma’nın gözde mekanlarını kısa bir süre içinde görmek istiyorsanız bu 3 saatlik karma otobüs ve yürüş turu tam size göre. Klasik Roma turunda Ebedi Şehri yakından tanıyacak ve Trevi Fountain, Piazza Navona, Panteon, St. Peter Bazilikası gibi görülmeye değer yerleri keşfedeceksiniz.

Su perisi çeşmeli Piazza della Repubblica’yı geçtikten sonra rehberinizle Roma’nın merkezini hafif bir tempoda dolaşacaksınız. Trevi Çeşmesi, La Colonna di Marco Aurelio ve Bernini tasarımlı Palazzo di Montecitorio’ya hayran kalacaksınız. Panteon, Palazzo Madama ve Piazza Navona da turunuza dahildir.

Castel Sant’Angelo’dan sonra şoförünüz sizi Vatikan’a yakın bir noktada bırakacaktır. St. Peter Meydanı’nda rehberinizin Bazilika’ya dair anlattıklarına kulak verin ve bu muhteşem kiliseyi kendi gözlerinizle deneyimleyin (dini törenlerin düzenlediği zamanlar hariç). Otobüse binmeden önce Michelangelo’nun Pietà‘sı ve Bernini’nin Bronz Baldakeni gibi eserleri görün ve mest olun.

Dahil Olanlar:

• Turist otobüsü ile transfer
• Çok dilli tur yöneticisi
• Giriş ücretleri

Dahil Olmayanlar:

• Yemek ve içecek
• Otele araçla bırakma
• Bahşişler

Aklınızda Bulunsun:

Dini mekanlarda kıyafet uygulaması mevcuttur. Şort veya kolsuz üst uygun değildir. Erkek ve kadınlar diz ve omuz bölgelerini açıkta bırakmamalıdır. Kıyafet uygulaması kesinlikle zorunludur ve kurallara uyulmadığı takdirde girişe izin verilmez.

Aktivite Özellikleri:

Roma’nın gözde mekanlarını bu kombine yürüyüş ve otobüs turuyla görün

Trevi Çeşmesi, Piazza Navona ve Panteon gibi cazibe noktalarını ziyaret edin

Büyüleyici St. Peter Bazilika’sını keşfedin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git