İstanbul Polonya Köy Turu

İstanbul Polonya Köy Turu
21 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 581 kez okundu.
Aktivite Özellikleri
  • İstanbul kapılarına büyüleyici “Polonya” köyü ziyaret
  • Güzel ülke şeritli boyunca At binmek ya da bisiklet
Genel Bakış
Eğer Adampol sakin köy ziyaret olarak “Polonya Köyü.” İstanbul şehir merkezine 30 dakikadan daha az, doğanın ve kültürün rahatlatıcı bir kombinasyon sunuyor Aksi bilinen, gün İstanbul itip kaçmak.
Detaylar
Bodrum, Çeşme, Kuşadası ve Antalya Türkiye‘nin klasik tatil yerlerinden en iyi alternatiflerden birini sunan bu tam gün tur uzakta İstanbul‘un yoğun caddelerinden stres mini-break tadını çıkarın.

Polonyalı göçmenlerin 19. yüzyılın ortasında Adampol köyünü kurdu. Başlangıçta İstanbul‘un arka bahçesinde küçük bir cennet yarattı sadece 12 yerleşimciler vardı. Güzel özelikle gelişmiş ülke aile tatil için bir yer olarak bilinen bugün, muhafaza ve çam ağaçları ve çevresindeki yeşillik yemyeşil bir vaha içinde yer alır.

Doğa ve kültür birleştirmek rahatlatıcı bir ortam, içinde yaşamın basit zevkleri şımartın. Eğer zamanında geri adım ve çiçekli mera ve tatlı ormanlar dolaşırken taze hava cömert bir Yardım alın.

Her şey çiçek ne zaman ilkbaharda ziyaret edin veya sonbaharda kiraz ağaçları meyve geldiklerinde ve tüm köy yıllık kiraz festivali ile kutluyor.

Ne olursa olsun ziyaret yılın sefer, Czestochova Meryem Kilisesi, papatya çevrili ve güzel çiçekli bir sokağın sonunda belirlenen görmek isteyecektir. içte ve dışta, sadeliği dikkat çekici, o Polonyalı kurucularından ve ilk sakinlerinin mezarları bulacaksınız huzurlu Polonezköy Mezarlığı karşısında oturur.

Gün boyunca bisiklet kiralayabilir veya güzel gelinlik yolları boyunca at binme gitmek mümkün olacak. Organik kiraz ve ceviz likörler üretilir aile tarafından işletilen çiftlik bazı ziyaret edin. Ya da sadece dinlenmek ve şirin köy restoranlarda bazı taze pişmiş Polonyalı kekler ve ekmek deneyin.

İstanbul kapılarına Türkiye‘nin en eşsiz yerlerden biri deneyimli olması, ikindi şehre dönecektir.

Dahil Olanlar
  • Pick-up Istanbul otelden transferi yaklaşık olarak. 09:00
  • Mesleki İngilizce konuşan tur rehberi
  • Güzergahta bahsedilen tüm giriş ücretleri
  • Bir tamamen klimalı, sigara içilmeyen antrenör Ulaşım
  • Yaklaşık 17:00 otelinize Dönüş transfer
Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git