İstanbul My Moon Restaurant & Cafe

İstanbul My Moon Restaurant & Cafe
26 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.175 kez okundu.

İstanbul My Moon Restaurant & Cafe Nerede ?

My Moon Restaurant & Cafe, huzur, lezzet ve güler yüzü bir arada bulunduran harika bir mekan. Göksu Deresi’nin yanı başında, İstanbul’un gürültülü ortamından uzak bu mekanda aradığınız sessizliği ve huzuru bulabilirsiniz. Nezih ortamı, güler yüzlü çalışanları ve lezzetli serpme kahvaltısı aradığınız huzuru tamamlayan cinsten. İster aileniz ile isterseniz de sevdikleriniz ile bu mekanın tadını çıkartabilirsiniz.

My Moon Restaurant & Cafe Kahvaltı Menüsü

Mıhlama, sahanda yumurta, menemen veya omlet içerisinden seçilen bir ana yemek (menemeni tavsiye ederim) Domates, salatalık, siyah zeytin, yeşil zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, dil peyniri, çeşitli reçeller, bal, kaymak, salam, sınırsız çay My Moon Restaurant & Cafe Fiyatları Serpme Kahvaltı 25 TL (1 Kişilik), Ana Yemekler 10-25 TL arası, Salatalar 8-14 TL arası, Tatlılar 6-10 Tl arası.

My Moon Restaurant & Cafe’ye  Nasıl Gidilir ?

Adres: Anadolu Hisarı Göksu Cad. No: 66, 34800 – Beykoz / İstanbul

Toplu Taşıma İle: Kadıköy’den gelenler 14 M’ye, Üsküdar’dan gelenler 15 M’ye, Kavacık’tan gelenler ise 15TY’ye binip Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi durağında indikleri takdirde 50 metre yürüyerek buraya ulaşabilir. Bulunduğunuz yer buralardan farklı bir yer ise en iyi ulaşım imkanı 500T gibi Kavacık Köprüsü durağına giden bir otobüse binip oradan 15TY’ye binmektir.

Araç İle: Şile Otoyolu’na girip Kavacık sapağından sağa dönerseniz bu mekanı kolayla bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git