İstanbul Kilyos Dalia Beach Club

İstanbul Kilyos Dalia Beach Club
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.198 kez okundu.

İstanbul Kilyos Dalia Beach Club Nerede ? 

Tatil yerleri bölümümüze Kilyos ile devam ediyoruz. 2002 yılı yaz sezonunda faaliyete geçen bir tesis olmakla birlikte İstanbul’un yanı başında şehir merkezine yarım saat uzaklıkta, etrafı yemyeşil, kuş ve dalga seslerinden başka gürültü duyamayacağınız orman,çim,geniş bir kumsal ve denizi içeren “saklı bir koy”.

Kilyos Dalia Beach Club, yeşil alanları, yaz-kış açık özellikle balık ve yöresel ürünler içeren kahvaltı menüleriyle iddialı restoranı, yöresel-doğal-köy ürünleri satış standları ,plaj tesisleri, plaj voleybol alanı, yazlık cafesi, doğal trekking alanları, deniz bisikleti, kanoları ve geniş otopark olanakları ve zengin aktiviteleri ile sizleri bekliyor.

İstanbul Kilyos Dalia Beach Club Giriş Ücreti?

Günlük Giriş Fiyatları : 

(Hafta İçi) ; 25 TL

(Hafta Sonu); 40 TL.

İstanbul Kilyos Dalia Beach Club’e Nasıl Gidilir ?

Adres: Demirciköy Mevki, Kilyos Yolu, Kumköy (Kilyos) Köyü/İstanbul

Maslak’tan geliyorsanız; Maslak ‘tan-Bahçeköy , Bahçeköy’den de – Garanti Koza Konutları(Zekeriyaköy)içinden geçen Kilyos yolunu izleyerek, Kilyos üzerinden Demirciköy’e, DALİA BEACH’e ulaşabilirsiniz. Not: Bahçeköy’den Garanti-Koza Konutları sapağını kaçırırsanız askeriyeyi geçince karşınıza çıkan kavşaktan Kilyos yoluna dönünüz. Kilyos ‘a gelmeden sağ tarafta Demirciköy tabelasını göreceksiniz. Demirciköy içinden geçerek Kilyos istikametine doğru hiç bir yere sapmadan takip ediniz. Köyün çıkışından 200 mt sonra tabelalarımız sizleri DALİA BEACH’a ulaştıracaktır.

Sarıyer’den geliyorsanız; Sarıyer’den direkt Kilyos Yolu ‘nu izleyerek Kilyos ‘a gelmeden sağ tarafta Demirciköy tabelasınından Demirciköy’ döneceksiniz.. Demirciköy içinden geçerek Kilyos istikametine doğru hiç bir yere sapmadan takip ediniz. Köyün çıkışından 200 mt sonra tabelalarımız sizleri DALİA BEACH’a ulaştıracaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git