İstanbul Khalkedon Cafe & Restaurant

İstanbul Khalkedon Cafe & Restaurant
23 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.433 kez okundu.

İstanbul Khalkedon Cafe & Restaurant Nerede ?

Khalkedon Cafe & Restaurant şehrin içinde ama gürültüsünden uzak aileniz ve sevdiklerinizle özlemini duyduğunuz nezih bir ortamda dünya mutfağının tadına varmak ve nostaljiyi yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmuş. Khalkedon Restaurant’ta Pazar günleri muhteşem lezzetlerden oluşan serpme kahvaltısı ile keyifli saatler geçirebilirsiniz. Kapalı alanı 120 ve 70 kişilik 2 adet salonu ile 200 kişilik bahçe kapasitesiyle hizmetinizde. Deniz kenarında ferah bahçesi, garsonların son derece saygılı ve güler yüzlülüğü, kaliteli canlı müziği ile alanında uzman bir çok Restaurant’ı gerisinde bırakıyor.

İstanbul Khalkedon Cafe & Restaurant Kahvaltı Menüsü

Beyaz Peynir, kaşar peyniri, dil peyniri, dana jambon, tavuk jambon, yumurta, zeytin, domates salatalık, tereyağı, reçel, bal, 2 adet çay. Hafta içi hergün saat 09:00-13:00 arası 15 TL

İstanbul Khalkedon Cafe & Restaurant Kahvaltı Fiyatları

Sabah Kahvaltısı Hafta içi hergün saat 09:00-13:00 arası 15 TL

Öğle Yemeği Menüleri: 17 – 25 TL arasında.

Akşam Yemeği: 17 – 30 TL. arasındadır.

İstanbul Khalkedon Cafe & Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Münir Nurettin Cad. No 23 Kalamış – Kadıköy / İstanbul

Nasıl Gidilir?: Kadıköy’e girdiğinizde meşhur bağdat caddesini kime sorsanız bilir, buradan kalamış parkına doğru gittiğinizde mekanı hemen göreceksiniz yada yolunuzu Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Tesisleri’ne doğru çevirinin, burayı geçtikten sonra karşınıza khalkedon cafe çıkacaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git