İstanbul Bakırköy Lunapark

İstanbul Bakırköy Lunapark
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 4.745 kez okundu.

İstanbul Bakırköy Lunapark Nerede ?

Bakırköy Lunapark Birçok İstanbul’lunun bildiği ve her cumartesi muhakkak uğramaktan kendini alamadığı merkezi bir konumdadır. Parkın içerisinde çok alternatifiniz yok. Dönme dolap balerin gondol çarpışan arabalar ve minik bir tren ile günümü eğlenmeye adarım diyorsanız ulaşımı gayet rahat bu parkı tercih edebilirsiniz. İncirli metro durağının hemen yanı, metrobüs ve otobüs duraklarına 2 dakika yürüme mesafesinde. Neden mi cumartesi günü ? Ufak bir tavsiye, sakin bir eğlence istiyorsanız, cumartesi günlerini tercih etmeyin. parkın olduğu yer yıllardır kurular Bakırköy sosyete pazarının başlangıç noktası. Sosyetik bayanlarımız alışveriş yorgunluğunu atmak için muhakkak bu parka uğramakta.

İstanbul Bakırköy Lunapark Bilet Fiyatları?

Jeton Fiyatı: 3 Tl.dir.

İstanbul Bakırköy Lunapark’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Osmaniye Mh., Bakırköy/İstanbul

Nasıl Gidilir? Toplu taşıma ile; İncirli metro durağının hemen yanı, İncirli metrobüs ve otobüs duraklarına 2 dakika yürüme mesafesinde.

Araç İle: Anadolu yakasından geliyorsanız E-5 üzerinden devam edin. İncirli Ömür plazaya geldiğinizde Bakırköy’e doğru giden üst geçiti kullanın ama E-5 Topkapı yönünden devam edin. Alfemo mağazasının önünden sağa döndüğünüzde 200 m ileride bulabilirsiniz. Avrupa yakasından Avcılar yönünden geliyorsanız Bahçelievlerden yan yola girmeyi unutmayın. İncirliye ulaştığınızda Alfemo Mağazasından sağa sapın. 200 m sonra ulaşacaksınız.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git