İstanbul AquaMarine Park

İstanbul AquaMarine Park
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.702 kez okundu.

İstanbul AquaMarine Park Nerede ? 

AquaMarine, 3000 kişi ağırlayacak kapasitede. İçerisinde 3500 m3 ve 2500 m2 olimpik havuz ve yarı olimpik havuzu, muzda özgürce yüzme keyfi, 60 m uzunluğundaki kamikazesi, 90 m boyundaki piton kaydırak, 100 m boyundaki kobra, 90 m boyundaki rafting de ise botla ırmak keyfi ve 100 m boyundaki blachole kaydırak.. Ben saymaktan yoruldum siz binmekten yorulmayın.

Müşterilerin sağlığına ve hijyenine önem veren uluslararası standartlara sahip havuz hijyen ve temizlik ekipmanlarına sahip. Gündüz sıcağında havuzda yüzüp,kaydıraklarda kayanlar, sürpriz sanatçıların mini konserleri, her gün animasyon gösterileriyle gün boyu AquaMarine’de eğlenebileceklerdir.

İstanbul AquaMarine Park Giriş Ücretleri ? 

Hafta İçi:

Bay: 40 TL.

Bayan: 30 TL.

5-12 yaş arası çocuk: 20 TL.

0-4 yaş arası çocuk: Ücretsizdir.

Hafta Sonu:

Bay: 45 TL.

Bayan: 30 TL.

5-12 yaş arası çocuk: 20 TL.

0-4 yaş arası çocuk: Ücretsizdir.

İstanbul AquaMarine Park’a Nasıl Gidilir ?

Adres: Fatih Mah. Komando Sok. NO:4 Büyükçekmece-İSTANBUL

AquaMarine Araç ile gitmek için: E-5 üzerinden Büyükçekmece sapağından çıkın, Osmangazi cd. girin, 8km sonra döner kavşak geliyor. Döner kavşağın üçüncü çıkışından çıkarak hasan şevket cd yönüne girip, ikinci sokaktan içeri girebilirsiniz.

İETT Otobüs Seferleri: 400C Y.BOSNA – Büyükçekmece 76C Bakırköy – Büyükçekmece

Metrobüs İle Ulaşım: Trafiğe takılmadan metrobüsle Tüyap durağına oradan ücretsiz olarak Aqua Marine servisleri kalkmaktadır.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git