Harry Potter: Transferli Stüdyo Turu

Harry Potter: Transferli Stüdyo Turu
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 668 kez okundu.

Genel Bakış:

Warner Bros. Stüdyosuna yapılacak turda “Harry Potter” serisinin sahne arkası sırlarını öğrenin. Filmde kullanılan çılgın setleri, malzemeleri ve kostümleri görün.

Açıklama:

Bu Warner Bros. Stüdyosu Turu ile hayranlar tüm zamanların en başarılı film serisi olan Harry Potter filmlerinin büyüsünü keşfetmek için eşsiz bir fırsata sahip olacak.

Sahne arkasına ayak basın ve çok sayıda fantastik setler, kostümler ve dekorları keşfedin. Üstelik bu filmleri dünyada böylesine popüler yapan özel efektler ve animatronikler hakkında bilgilerin de bulunduğu çok gizli bazı sırları çözeceksiniz.

Ollivander’ın Asa Dükkanı, Flourish and Blotts ve Weasley Büyücü Şakaları dükkanlarının vitrinlerini görebileceğiniz Diagon Yolu’nun meşhur Arnavut kaldırımlı sokağına adım atın.

Harry’nin Nimbus 2000’i ve Hagrid’in motosikleti gibi ikonik film dekorlarını görün. Gryffindor’un ortak salonu, erkekler yurdu, Hagrid’in kulübesi ve İksirler sınıfı gibi, film serisinin diğer unutulmaz setlerini yeniden keşfedin.

Harry Potter stüdyosunun büyüsünü keşfetmek için ortalama 4 saat vaktiniz olacaktır. Turun toplam süresi (otobüs gezisi dahil) trafik ve başlangıç saatine göre ortalama 6-7 saattir.

Binmeyen kalmasın!

Heyecan verici havadisler! Artık 9 ¾’ü ziyaret edebilir ve Hogwarts Ekespres’e binebilirsiniz! Platform ve tren ile muhteşem bir eğlenceye merhaba diyin. Harry’nin Hogwarts seyahatlari ve bir çanta ile poz verirken aniden ortadan kaybolup duvarlardan geçtiği anı yeniden canlandırın. İkonik tren sahnelerinin nasıl çekildiğini öğrenin ve favori karakterinizin bavulunu karıştırın! Hogwarts Ekspres maceranızı tren konulu hediye dükkanından en sevdiğiniz Potter filmine dair alacağınız hediyelik eşyalarla tatlandırın.

Dahil Olanlar:

• Londra Warner Bros. Stüdyoları’na lüks otobüs yolculuğu
• Giriş bileti

Aklınızda Bulunsun:

Harry Potter’in muhteşem büyüsü ile bu 3 saatlik turun tadını çıkarın. Lütfen otobüs yolculuğuyla birlikte toplam sürenin 6-7 saati bulabileceğini aklınızda bulundurun.

Araçta ayrı koltuk gerektiğinden 3-4 yaşındaki çocuklardan yalnızca taşıma için küçük bir ücret alınır. 2 yaş ve altındaki çocuklar için bilet kesilir fakat ücretsizdir.

4 yaş ve altındaki çocuklar için Londra Warner Bros. Stüdyoları Turu ücretsizdir. 2 yaş ve altındaki çocuklar ücretsiz olarak girebilir fakat rezervasyon şartı mevcuttur.

Lütfen dikkat:
%100 iptal ücreti ödememek için, değişiklik ve iptaller seyahat gününden en geç 8 gün önce yapılmalıdır.

Aktivite Özellikleri:

Stüdyoyu gezin ve Harry Potter filmlerinden kullanılan setleri, dekorları ve kostümleri görün

Gryffindor dinlenme odasını içeriden görün

Diagon Yolu kaldırımında Harry Potter’in izinden gidin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git