Hamile sevgiliden şeytani

Hamile sevgiliden şeytani
12 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 578 kez okundu.

Beyoğlu’ndaki bıçaklanma olayındaki sır perdesi aralandı. Hamza T., “Bebekten kurtulmak için bana kendini bıçaklattırdı” diye konuştu..

Akşam’dan Levent Albayrak ve Hilal Yıldırım’ın haberine göre İstanbul Beyoğlu’nda geçtiğimiz hafta bıçaklı saldırı meydana gelmişti.

Karnından bıçaklanan Zeynep. Y, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmişti. 1.5 aylık hamile olan kadın, ifadesinde kendisini bıçaklayanın eski sevgilisi olduğunu söylemedi.

Zeynep Y., “Parkta dolaşıyordum. 20 yaşlarında bir genç tinerci geldi. Para ve sigara istedi. Ben de hayır dediğimde bıçağı karnıma sapladı” şeklinde ifade verdi.

Zeynep .Y.’nin ifadelerinde bazı çelişkileri olduğu belirlendi. Güvenlik kamerası görüntüleri incelenince zanlının, kadının eski sevgilisi Hamza T.(25) olduğu belirlendi. Gözaltına alınan Hamza T. ifadesinde, “Zeynep benim eski sevgilimdi. Önceki yıl kocasından boşandı. Aramızda bazı sorunlar oldu ayrıldık. Sonra eski eşinden hamile kalmış. Bana hamile olduğunu ve bu çocuğu aramızdan çıkart evlenelim dedi. Bana beni bıçakla çocuğu düşür dedi. Seyyar satıcıdan bıçak aldım. Bıçakladım. Ben yapmak istemedim. Ama hamilelikten kurtulmak istedik” diye konuştu. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git