6 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 502 kez okundu.

Haliliye Belediye Meclisi toplantısında madde bağımlılığıyla mücadele için ortak çalışma yapılması kararı alındı.Haliliye Belediye Meclisi Şubat Ayı 5. Birleşimi gerçekleştirildi. Haliliye Belediyesi…

Haliliye Belediye Meclisi toplantısında madde bağımlılığıyla mücadele için ortak çalışma yapılması kararı alındı.

Haliliye Belediye Meclisi Şubat Ayı 5. Birleşimi gerçekleştirildi. Haliliye Belediyesi Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz’ın başkanlık ettiği 5. Gün oturumunda; Eğitim Kültür ve Gençlik Spor Komisyonu, Turizm ve Haliliye’yi Tanıtma Komisyonu, Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu, Kadın ve Aile Komisyonu ile Tarım ve Kırsal Hizmet Komisyonu tarafından hazırlanan raporlar okundu.

Meclise sunulan raporlar arasında yer alan Madde bağımlılığı ile mücadele ve rehabilitasyon çalışmaları hakkındaki rapor meclis üyelerinin tamamının desteğini aldı. Uyuşturucu kullanımı ve bağımlıların tedavi edilmesi ile ilgili rapora ilişkin konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili Akif İnan, ilk etapta gençlere ve ailelere yönelik seminer yapılmasını ve ardından rehabilitasyon çalışmalarının yapılmasını istedi.

Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu tarafından hazırlanan rapora meclisin tamamından destek geldi. Komisyon üyelerinin yanı sıra tüm meclis üyeleri çalışmaların içinde yer alacaklarını ifade etti.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git